Vše o NEON RUN PRAHA

Co je to NEON RUN PRAHA?

Je to divoký a šílený zářící zážitek! Neon Run není tak moc o rychlosti, jako spíše o zážitku. Obklopí vás noc plná jasných světel a neonových barev na tělo, které se pod UV černým světlem úžasně rozzáří. Naše akce je celá o lidech různých rychlostí, věků, tvarů a velikostí. Stačí překročit startovní čáru. Přijďte takoví, jací jste! Vezměte i rodinu, přátele a vytvořte si společné vzpomínky. Tento pětikilometrový běh, vám jednoduše vyrazí dech!


Jak to funguje?

Neočekávejte klasický pětikilometrový běh po silnici. Budete probíhat zónami plnými neonově zářících světel, které podpoří váš zážitek při cestě zpátky do cíle. V areálu budete mít šanci si zatančit, spřátelit se, fotit a to nejdůležitější – bavit se!


Co je to STARTOVNÍ neonová zóna?

Neonová zóna je oblast, kde na vás budou vyzařovat různá neonová světla za zvuku hudby! Opravdu to je „neonová zářící párty.“

Pravidla a instrukce:

Nejsou žádná! Děláme si legraci. Podívejte se na níže uvedená pravidla. Ocenili bychom, kdybyste je dodržovali.

 • Všichni účastníci musí následovat pokyny organizátorů.
 • Buďte ohleduplní k okolním běžcům.
 • Veškeré fotografie vyfocené médii nebo zaměstnanci Neon Night Runu mohou být využity k obchodním nebo reklamním účelům.
 • Všichni účastníci chápou, že vrácení peněz není možné.
 • Bavte se!

Diváci a hosté

Takový závod se neobejde ani bez diváků, kteří budou běžce podél trasy podporovat. Přijďte fandit a užít si akci z „druhé strany“.

Bezpečnost při běhu

Účastníci berou v potaz veškerá rizika a případné zdravotní výdaje v průběhu nebo po běhu. Běží na vlastní zodpovědnost. V areálu se budou pohybovat také zdravotníci. Přesto buďte opatrní!

Mohu běžet s dětmi?

Samozřejmě! Neon Run je pro lidi jakéhokoliv věku. Děti však musí mít dospělý doprovod, který zároveň podepíše formulář zodpovědnosti.

Je nějaký věkový limit?

Ne! Můžete běžet dokonce i s kočárkem! Pro rodiče s dětmi máme zvýhodněné startovné.

Musím se jmenovat Usain Bolt, abych mohl běžet?

Jasně, že ne! Tento běh je vytvořen pro zábavu! Můžete běžet? Rozhodně! Můžete jít chůzí? Můžete! Existuje mnoho dalších skvělých pětikilometrových běhů, kde můžete vyzkoušet svůj maximální výkon. Ale tento běh proto stvořený není! Neon Run je celý o divoké a bláznivé Neon párty s rodinou a přáteli.

První pomoc

První pomoc a záchranná služba budou pro akci poskytnuty. Mobilní týmy se budou pohybovat po celou dobu běhu, aby vám mohli v případě potřeby rychle asistovat.

Toalety

Na startu a v cíli budou mobilní toalety pro účastníky i diváky. Po cestě ale žádné nebudou!

Neonová světla?

Samozřejmě! Vždyť se jedná o Neon Run. Připravte se na běh plný zářících světel a barev.


Jak se stanu dobrovolníkem?

Vždycky hledáme lidi, kteří by se stali členy Neon Run týmu na každý závod. Přejděte, prosím, na odkaz pro dobrovolníky na naší domovské stránce a vyplňte dotazník. Pokud máte nějaké další otázky, pošlete nám email.


Darujete nějaké charitě nebo hnutí?

Ano, darujeme. Jedna z našich největších vizí je, aby Neon Run přinášel zábavu, vzpomínky a hlavně, aby podpořil Nadační fond Kapka naděje. 

Co je započítané v Neon Run startovném?

 • Samozřejmě, účast na Neon Runu
 • Neon Night Run tričko do 15.8.2017
 • Neonová zářící tyčka do ruky, která svítí až 12 hodin.
 • Vstup na Neon Run after party hned v cíli
 • Závodní číslo + cílová kovová barevná medaile
 • Úžasná vzpomínka!

 

Bude tam pivo?

Pouze na specifických místech! Jelikož se snažíme o rodinnou atmosféru a pivo je na některých místech často v rozporu s naší vizí. Jídlo a osvěžující nápoje budou k dispozici. NENÍ tu pivo zdarma!

Mohu přehlásit mojí registraci?

Můžete ji přehlásit na někoho jiného 10 dní před závodem nebo na místě.

Je možné vrácení peněz?

Omlouváme se, ale není možnost žádného vrácení peněž. Můžete svou registraci přehlásit na někoho jiného, ale musíte to stihnout 10 dní před závodem! Prosím, pošlete nám email s „přenesení registrace na jiného běžce“ v předmětu. V emailu, prosím, potvrďte veškeré registrační informace a přidejte veškeré údaje nového běžce. Kontaktní email: dotazy@eventmedia.cz

 

S ISIC kartou mají studenti slevu 50%. Platí pouze online.