• CZECH
    • ENGLISH
    • GERMAN
    • POLISH

Otázky a odpovědi

Kde si mohu vyzvednout svoje startovní číslo/balíček?

Startovní číslo a balíček se vyzvedává vždy až v den závodu v místě závodu (tedy na louce na Vypichu, před oborou Hvězda) v registračním stánku, který má nahoře nadespané písmena. Pod písmeny jsou výdejní místa pro lidi, jejichž příjmení začíná na daná písmena. 

Ještě mi nepřišlo číslo, co mám dělat?

 

Startovní číslo a balíček neposíláme na email ani poštou. Obdržíte je při vyzvednutí na místě v den závodu. Stačí mít s sebou svůj doklad totožnosti nebo alespoň vědět svoje ID běžce (najdete pod jménem na svém profilu v eventreg.cz) a na základě prokázání vám bude vše v místě závodu vydáno. Čas vydávání je uveden v propozicích (Závod - Propozice - Program akce)

Mohu stornovat startovné?

Startovné nelze vrátit. Můžeme Vám ho převést na jinou osobu, nebo jiný závod série.

1. Převod na jinou osobu on-line do data konce online registrací (viz propozice závodu):

Náhradník/ce se musí v prvé řadě zaregistrovat do systému www.eventreg.cz. Po dokončení registrace náhradníka/ce prosím zašlete emailové adresy vaše a náhradníka/ce užité při registraci na email dotazy@eventmedia.cz . O zbytek se postaráme.

2. Postup při změně registrace na místě: 

Je potřeba vyzvednout si na místě původní registraci s číslem (buď vy osobně nebo poskytnout plnou moc nebo řící náhradníkovi své ID běžce - pod jménem v eventreg.cz). Náhradník si pak musí vyplnit přihlášku. S přihláškou a původním startovním číslem dojde k pultu/stánku "nové registrace". Zde uhradí 50Kč, poplatek za převod na místě. Toto vše je potřeba zajistit s dostatečným časovým předstihem před startem v čase registrací na daný závod (viz propozice závodu).

 

Kolik je cena startovného?

Cenu startovného naleznete ZDE.  Máme nekolik vln, ale obecně platí, čím dříve registrujete a uhradíte, tím to máte levnější. 

Co si mám přinést s sebou na registraci?

  • Na registraci si s sebou vezměte Váš osobní doklad, jako je občanský průkaz, řidičský průkaz, a samozřejmě dobrou náladu.
  • Pokud vyzvedáváte balíček dětem viz "Mám uhrazenou registraci dítěte, jak ji vyzvednout"

    Pokud vyzvedáváte balíček někomu viz "Chci vyzvednout startovní balíček kamarádovi..." 

Mám uhrazenou registraci dítěte, jak ji vyzvednu?

Pokud jste uhradili v řádném termínu registraci pro dítě (má vytvořený profil, registraci a přijatou platbu), pak k vyzvednutí budete potřebovat vždy  Souhlas zákonného zástupce (dodat vyplněné v tištěné podobě a podepsané, ke stažení ZDE) a dále budete potřebovata daných věcí:

1. abyste byl napsaný jako zákonný zástupce při registraci dítěte

NEBO

2. znát ID běžce daného dítěte

NEBO

3.doklad totožnosti dítěte - může to být kartička pojištěnce, pas, OP, školní kartička apod

Chci vyzvednout startovní balíček kamarádovi, co udělat?

Pokud vyzvedáváte balíček někomu jinému, je třeba znát jeho ID běžce nebo doložit plnou moc k tomu vás zmocňující v tištěné podobě. 

Jak si mohu ověřit, že mám uhrazeno?

 

Stači se jednoduše přihlásit na svůj profil na www.eventreg.cz a zde klikněte na "moje registrace". Na rádku dané registrace vždy vidíte aktuální stav registrace a její hodnotu. 

Systém mě zařadil do špatné věkové kategorie/nenabízí mi závod, co dělat?

Systém nabízí závody a kategorie dle vložených hodnot při vytváření profilu. Zejména pak podle roku narození (nikoliv věku) a pohlaví. Jednotlivé závody, kategorie a jejich omezení naleznete v pravidlech závodu.

Pokud vám tedy systém nenabízí závod/kategorii, zkontrolujte si osobní údaje na www.eventreg.cz ve svém profilu v levé nabídce dole "osobní údaje" (pohlaví si můžete změnit sami, o zněnu datumu narození požádejte na dotazy@eventmedia.cz)

Pokud i po kontrole systém nenabící závod/kategorii, napište na dotazy@eventmedia.cz 

Jak uplatnit slevový kód?

Dárkové poukazy, vouchery a slevové kód obsahují unikátní kód, který se vpisuje při registraci na www.eventreg.cz v kroku rekapitulace. Po napsání kódu do políčka „kód“ stiskněte „aplikovat slevový kód/voucher“ a cena se vám automaticky přepočítá.
(Pozn. Při přepisu se nenechte zmást podobností některých písmen a číslic, např. 0 nula a O velké ó)

Chci být brigádníkem / dobrovolníkem, jak na to?

Dobrovolníci a brigádníci jsou nedílnou a důležitou součástí každé naší akce. Chceš-li se stát jedním z nás, napiš na brigady@eventmedia.cz

Partneři

Generální partner

Hlavní partneři

Oficiální automobil

Partneři

Hlavní mediální partneři

Mediální partneři