Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

  

NEON RUN 2023

Je divoký, šílený, zářící a neonový běh pro celou rodinu plný zážitků! Neon Run není moc o rychlosti, ale spíše o zážitku. Při běhu vás obklopí noc plná jasných světel a neonových barev. Můžete se i zkrášlit barvami na tělo, které se pod UV černým světlem úžasně rozzáří, nebo na sebe hodit to nejvíce ujeté, co doma najdete. Tato akce je hlavně o zábavě, nezáleží jestli ji poběžíš, půjdeš nebo budeš dělat kotrmelce. Stačí překročit startovní čáru a vyběhnout do noci plné neonových světel. Přijďte takoví, jací jste! Vezměte i rodinu, přátele a vytvořte si společné vzpomínky. Tento běh, vám jednoduše vyrazí dech! Pokud se bojíte ve tmě, vemte si čelovku.

Jak to funguje?

Neočekávejte klasický běh po silnici. Budete probíhat zónami plnými neonově zářících světel, které podpoří váš zážitek po celé délce trati. Budete míjet nasvícené památky a krásné instalace v parku, které vás ohromí. V areálu budete mít šanci si zatančit, fotit a to nejdůležitější – bavit se! V cíli na vás čekají pak organizátoři s krásnými pamětními medailemi. Po občerstvení si můžete jít vychutnat k podiu pořádnou taneční after party.

Kde a kdy získám své startovní číslo/balíček?

Startovní číslo a balíček si vyzvednete v den akce v registračním stánku. Stačí mít s sebou svůj doklad totožnosti nebo alespoň vědět svoje ID běžce (najdete pod jménem na svém profilu v eventreg.cz nebo posledních 5 čísel variabilního symbolu) a na základě prokázání vám bude vše v místě závodu vydáno. Čas vydávání je uveden v propozicích (Závod - Propozice - Program akce)

Co je to startovní neonová zóna?

Neonová startovní zóna je oblast, kde se sejdete pod neonově svítícími oblouky. Kde na vás budou vyzařovat různá neonová světla za zvuku hudby! Také zde na vás čekají cvičitelé, kteří vás rozproudí a rozehřejí rozcvičkou.

Co je potřeba vědět a dodržet?

Prosíme přečtení níže uvedených pravidel. Byli bychom velmi potěšeni, kdybyste je dodržovali.

 • Všichni účastníci musí následovat pokyny organizátorů.
 • Buďte ohleduplní k okolním běžcům.
 • Veškeré fotografie vyfocené médii nebo zaměstnanci Neon Runu mohou být využity k obchodním nebo reklamním účelům.
 • Vrácení startovného není možné.
 • Buďte veselí a bavte se! Je to přeci jen váš večer!
 • Pokud se bojíte ve tmě, vemte si čelovku.

Mohu běžet s dětmi?

Samozřejmě! Neon Run je pro lidi jakéhokoliv věku. Děti však musí mít dospělý doprovod, který zároveň podepíše formulář zodpovědnosti. Musíte mu také vyplnit platnou přihlášku, aby i vaše díte dostalo startovní balíček a pamětní medaili. S jedním rodičem mohou běžet až tři děti najednou v jednom rodinném teamu. Pokud se bojíte ve tmě, vemte si čelovku.

Nejsem na to moc starý?

Ať je vám 5 nebo 100 let, ať jste jste v kočárku nebo na vozíku, tady jste na správném místě. Všichni jsme zde na jedné vlně a atmosféra této akce pohltí každého. 

Je možné se na akci nechat namalovat?

Ať už máš promyšlený outfit nebo ne, na místě se můžeš vždy došperkovat. V zázemí totiž můžeš využít služeb facepainterů, dočasného tetování a nebo si dokoupit nějaký ten neonový doplněk. Takže pak na fotkách budeš vypadat nezapomenutelně. ZDARMA!

Mohu přehlásit mojí registraci?

Online ji můžete přehlásit na někoho jiného 5 dní před závodem, a to na mailu dotazy@eventmedia.cz, nebo pak v den závodu.  Na místě vyzvednete registraci původního běžce (buď vy osobně nebo náhradník/ce s vaší plnou mocí nebo vaším ID běžce) a vyplníte přihlášku, se kterou pak půjdete do stánku NOVÉ registrace a za 50 Kč vám zde změní jméno.

Je možné vrácení peněz?

Omlouváme se, ale není možnost žádného vrácení peněž. Můžete svou registraci přehlásit na někoho jiného, ale musíte to stihnout 5 dní před závodem nebo na místě. Viz bod "Mohu přenést svoji registraci?"

Musím být Emil Zátopek, abych mohl běžet?

Jasně, že ne! Tento běh je vytvořen pro zábavu! Můžete běžet! Můžete jít chůzí! Válet klidně sudy, pokud zvládnete.  Neon Run je celý o divoké a bláznivé Neon party s rodinou a přáteli.

Diváci a hosté

Takový závod se neobejde ani bez diváků, kteří budou běžce podél trasy podporovat. Přijďte fandit a užít si akci z „druhé strany" 

 

 

Bezpečnost při běhu

Účastníci berou v potaz veškerá rizika a případné zdravotní výdaje v průběhu nebo po běhu. Běží na vlastní zodpovědnost. V areálu se budou pohybovat také zdravotníci, kteří Vám v případě potřeby ochotně pomohou. Pokud je budete potřebovat, stačí oslovit pořadatele. Přesto buďte opatrní! Pokud se bojíte ve tmě, vemte si čelovku.

A jak se k nám dostat v Praze?

 • Metro A:
  vystoupit na stanici Nemocnice Motol a pak cca 20 min pěšky
  vystoupit na stanici Petřiny a pak cca 10 min pěšky

Jak se stanu dobrovolníkem?

Vždy hledáme lidi, kteří by se stali členy Neon Run týmu na každý ročník závodu. Stačí alespoň 14 dní před akcí napsat na brigady@eventmedia.cz (celé jméno, telefonní kontakt a uveďte, že máte zájem o neon run) a my se vám ozveme.

Toalety

Na startu a v cíli budou mobilní toalety pro účastníky i diváky. Po cestě ale žádné nebudou!

ISIC Sleva

S ISIC kartou mají studenti slevu 30 %. Platí pouze při využití online.

První pomoc

První pomoc a záchranná služba budou pro akci poskytnuty. Mobilní týmy se budou pohybovat po celou dobu běhu, aby vám mohli v případě potřeby rychle asistovat.

Jaký je základní startovní balíček NEON RUN 2023?

 • Samozřejmě, účast na Neon Runu
 • Neon Run tričko pro registrace uhrazené do 14.8.2023 pro Prahu nebo do 20.9.2023 pro Olomouc
 • Neonová zářící tyčka (40 cm) do ruky, která svítí až 12 hodin.
 • Vstup na Neon Run after party hned v cíli
 • Závodní číslo + cílová kovová barevná medaile
 • Občerstvení v cíli
 • Úžasná vzpomínka!

Samozřejmě můžete si dokoupit k základnímu balíčku i balíček Super, který obsahuje navíc čelenku, svítíce brýle a 10 svítících tyček se spojkami. 

 

Sdílet